V platbách na podzimní pololetí se odečítá těm, kteří zaplatili členské příspěvky na jaře, adekvátní "neprocvičená" částka. Informace podají vaši cvičitelé či náčelnice Hana Černá (sokolhlubocepy@seznam.cz)

Platby na pololetí září 2020-leden 2021

Rodiče a děti 1 000 Kč/1 dítě nebo 100 Kč/1 hod
  1 200 Kč/2 děti nebo 120 Kč/1 hod
Předškolní děti    900 Kč
Míčové hry – žactvo     900 Kč
Sportovní gymnastika 1 200 Kč
Ženy 1 200 Kč nebo 100 Kč/1 hod
Volejbal – dospělí 1 200 Kč
  • Sourozenecká sleva v rámci jednoho oddílu je 50 Kč na každého sourozence.
  • Při členství dítěte ve více oddílech je platba v druhém (s nižší platbou) a dalším oddílu 50 % ceny.
  • Ženy mohou za uvedenou cenu navštěvovat cvičení v pondělí i ve středu.

Je možná platba bankovním převodem (tomu dáváme přednost), ale lze i hotově.

Při platbách bankovním převodem uvádějte prosím u každé platby VARIABILNÍ SYMBOL (každý nový člen obdrží lístek se svým jménem a variabilním symbolem, který bude trvale platný i pro další období). Do zprávy pro příjemce uvádějte prosím jméno, příjmení a oddíl člena, za kterého platbu poukazujete. Při přechodu do jiného oddílu obdrží člen nový vyriabilní symbol.

Číslo našeho účtu: 2301304787/2010

Upozornění pro nové členy. Prosíme nepoukazujte žádné platby, dokud neobdržíte VARIABILNÍ SYMBOL.

V případě dotazů nebo nejasností prosím napište na náš mail.

Přihlašuje se mailem nebo v příslušných cvičebních hodinách!

Pokud chcete mít jisté místo (platí hlavně pro oddíl předškoláků), napište nám mail. Nicméně (právě pro předškoláky) vám nejsme schopni místo 100% zaručit, přednost mají naši členové z minulých období.

Nezapomeňte si, prosím, přinést své členské  průkazy, pokud je již vlastníte:-)

Zapojili jsme do projektu Prahy 5 "Aktivní město". Rodiče u nás cvičících dětí si tam mohou požádat o příspěvek 600 Kč na cvičence. Je potřeba zaregistrovat se na webu: www.aktivnimesto.cz a pak si vybrat Sokol Hlubočepy a konkrétní oddíl. Registrace chvíli trvá, je tam nutné ověření. Pokud jejich prostřednictvím o příspěvek požádáte, tak o tom dostaneme informaci a dále to budeme řešit individuálně.